Vyberte si

Medovina Originál - Prešporská 0,75l

Medovina Originál - Prešporská 0,75l

PREŠPORSKÁ MEDOVINA je poctivá medovina vyrobená klasickým spôsobom, z jedného druhu medu. Plná harmonicky okrúhla chuť je výsledok dokonalého spojenia medovosti s objatím korenín a bylín. Výborná vychladená samostatne, prípadne s múčnikmi a dezertmi, do miešaných nápojov, alebo naopak zohriata na pookriatie tela i duše. Alkohol: 13% obj. Sladkosť: ~80-90/L Med: kvetový zmiešaný Vôňa: Bylinno-korenistý buket s jemným medovým podtónom. Chuť: Plná medovo-korenistá chuť s náznakom byliniek s príjemným okrúhlym dozvukom

cena: 7.80 Eur/ks    
Medovina Ríbezľová - 0,75l

Medovina Ríbezľová - 0,75l

VČELCO MEDOVINA RÍBEZĽOVÁ je veľmi príjemná ovocná medovina - tzv. melomel, v zahraničí jeden z najobľúbenejších druhov medoviny. Táto medovina je vyrobená z medu, vody a koncentrovanej šťavy čiernych ríbezlí. Na rozdiel od bežných ovocných medovín, kde je ovocná chuť dosiahnutá pridaním arómy, získava táto medovina svoju ovocnosť použitím 100% ríbezľovej šťavy v kvasnom procese. Počas fermentácie sa snúbi osviežujúca ovocnosť čiernych ríbezlí s čistou krásou kvetového medu. Neskorším zrením s dôrazom na zachovanie ovocných tónov prepletených sladkastými chuťami nektáru získavame lahodný nápoj s esenciou dedovej letnej vidieckej záhrady. Výborná vychladená samostatne, k sladkému dezertu, alebo aj ľadovo studená ako príjemný letný drink. Alkohol: 13% obj. Sladkosť: ~80-90g/L Med: kvetový zmiešaný Vôňa: Lákavá sviežo ovocná vôňa letných ríbezlí. Chuť: Sviežosť čiernych ríbezlí harmonicky vyvážená medovou sladkosťou.

cena: 8.00 Eur/ks    
Medovina Klasická - 0,75l

Medovina Klasická - 0,75l

VČELCO MEDOVINA KLASICKÁ je poctivá medovina vyrobená klasickým spôsobom - z jedného druhu medu. V literatúre označovaná ako prírodná či tradičná medovina je základným druhom medoviny. Vyrobená je len z medu a vody, bez použitia byliniek, korenia či ovocia. Proces fermentácie je starostlivo podriadený príjemnej čistej medovosti. Následné zrenie zjemňuje chuť a vôňu. Vo svojej zrelosti nám ponúka záhadnú atmosféru včelieho úľa. Výborná vychladená samostatne, ako dezert alebo naopak zohriata na pookriatie tela i duše. Alkohol: 13% obj. Sladkosť: ~80-90g/L Med: kvetový zmiešaný Vôňa: Opojný jemný nektárovo sladký buket. Chuť: Čistá harmonicky medová chuť s náznakmi karamelu a včelieho vosku.

cena: 8.00 Eur/ks    
Telefón 0949 305 315